Taniec i gimnastyka Myślenice

SPRAWDŹ NASZE OSIĄGNIĘCIA I KADRĘ - UCZ SIĘ POD OKIEM NAJLEPSZYCH!

Obudź w sobie mistrza...

Jeśli widzieliście w okolicach Myślenic żywiołowe występy cheerleaderek, zespołów, solistów lub duetów i tancerek ze wstążkami, słyszeliście lub czytaliście o ich sukcesach - to najprawdopodobniej podopieczne naszej Akademii - niezwykłego klubu który może poszczycić się ogromnymi sukcesami.

Dobra zabawa, ciągły rozwój, komfortowe warunki, ponad 15 letnie doświadczenie i ciągły rozwój to Lady Fitness.Nasza kadra sportowo-pedagogiczna to absolwenci AWF, zawodnicy klasy mistrzowskiej, trenerzy z uprawnieniami ministerialnymi i sędziowie, którzy mają przyjemność przygotowywać dzieci i młodzież do pokazów, zawodów regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Organizujemy także szkolenia z wybitnymi trenerami gimnastyki, akrobatyki oraz obozy sportowo-taneczne zaakceptowane przez kuratorium oświaty. Dzieci dzięki pracy, rodzinnej atmosferze, współpracy trenerów i rodziców zdobywają wysokie miejsca podczas turniejów oraz wygrywają konkursy Miss Tańca.

Domeną treningów jest globalny rozwój sportowy z elementami zabawy, oraz taniec i gimnastyka w różnych jego formach. Zajęcia cheerleadingu sportowego, fitness gimnastycznego, elementów kalisteniki, show, tańca ze wstążką, tańca nowoczesnego oraz cheerleadingu, łączącego elementy m.in. tańca towarzyskiego, disco dance, nowoczesnego, gimnastyki oraz akrobacji z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do cheerleadingu (pomponów) to nasza domena. Zapewniamy sprzęt dla tancerek, a opłaty są niewielkie.

Wśród trenujących u nas zawodników znajdziecie grupy dziecięce, młodzieżowe, seniorek oraz dorosłych, a wśród nich Mistrzowie Polski i medaliści Mistrzostw Europy.

Nasze tancerki biorą udział w imprezach sportowych i masowych m.in finały Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej relacjonowane przez Polsat Sport, koncerty gwiazd, gala miss.

Zajęcia odbywają się 2 min od Galerii Dekada i 3 min od Rynku - w Zespole Szkół Osińskich ul. K.Wielkiego 53, Myślenice. Dla rodziców jest dostępny wygodny parking z tyłu szkoły. Budynek dla bezpieczeństwa podopiecznych na zewnątrz oraz wewnątrz zabezpieczony w system kamer obrotowych.

Zapraszamy także na ekspresowe kury pierwszego tańca.

Wejdź w zakładkę osiągnięcia

www.facebook.com/ladyakademiamyslenice/