Taniec gimnastyka i akrobatyka Myślenice

SPRAWDŹ NASZE OSIĄGNIĘCIA I KADRĘ - UCZ SIĘ POD OKIEM NAJLEPSZYCH!

Obudź w sobie mistrza...

• Goście Dzień Dobry TVN i Radia Kraków
  • Medaliści konkursów regionalnych, ogólnopolskich, międzynarodowych, Mistrzostw Europy i Świata 2020
  • Laureaci Plebiscytu Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego w kat. Trener Dekady, Drużyna Dekady, Sportowiec Dekady w powiecie

Jeśli widzieliście w okolicach Myślenic żywiołowe występy tancerzy, gimnastyczek, akrobatów, cheerleaderek, zespołów, solistów lub duetów i tancerek ze wstążkami, słyszeliście lub czytaliście o ich sukcesach - to najprawdopodobniej podopieczne naszej Akademii - niezwykłego klubu który może poszczycić się ogromnymi sukcesami w tym tytułami Mistrzów Polski, Europy i Świata 2020!

Dobra zabawa, ciągły rozwój, komfortowe warunki, ponad 15 letnie doświadczenie i ciągły rozwój to Lady Fitness.Nasza kadra sportowo-pedagogiczna to absolwenci AWF, zawodnicy klasy mistrzowskiej, trenerzy z uprawnieniami ministerialnymi i sędziowie, którzy mają przyjemność przygotowywać dzieci i młodzież do pokazów, zawodów regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Organizujemy także szkolenia z wybitnymi trenerami gimnastyki, akrobatyki oraz obozy sportowo-taneczne zaakceptowane przez kuratorium oświaty. Dzieci dzięki pracy, rodzinnej atmosferze, współpracy trenerów i rodziców zdobywają wysokie miejsca podczas turniejów oraz wygrywają konkursy Miss Tańca.

Domeną treningów jest globalny rozwój sportowy z elementami zabawy, oraz taniec i gimnastyka w różnych jego formach. Zajęcia tańca, gimnastyki, akrobatyki, cheerleadingu sportowego, fitness gimnastycznego, elementów kalisteniki, show, tańca ze wstążką, tańca nowoczesnego oraz cheerleadingu, łączącego elementy m.in. tańca towarzyskiego, disco dance, nowoczesnego, gimnastyki oraz akrobacji z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do cheerleadingu  to nasza domena.

Wśród trenujących u nas zawodników znajdziecie grupy dziecięce, młodzieżowe, seniorek oraz dorosłych, a wśród nich Mistrzowie Polski i medaliści Mistrzostw Europy i Świata.

Nasze tancerki biorą udział w imprezach sportowych i masowych m.in finały Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej relacjonowane przez Polsat Sport, koncerty gwiazd, gala miss.

Zajęcia odbywają się 2 min od Galerii Dekada i 3 min od Rynku - w Zespole Szkół Osińskich ul. K.Wielkiego 53, Myślenice. Dla rodziców jest dostępny wygodny parking z tyłu szkoły. Budynek dla bezpieczeństwa podopiecznych na zewnątrz oraz wewnątrz zabezpieczony w system kamer obrotowych.

Zapraszamy także na ekspresowe kury pierwszego tańca.

Wejdź w zakładkę osiągnięcia

www.facebook.com/ladyakademiamyslenice/

GRAFIK MYŚLENICE obowiązujący od 7.09.2020

Poniedziałek
16-17 Show – taniec z elementami gimnastyki artystycznej i tańca współczesnego (taniec ze wstążką, obręczą i nie tylko) NABÓR + KONTYNUACJA +8 lat

17.10 Diamonds NABÓR +KONTYNUACJA TANIEC-GIMNASTYKA- CHEER
+6 lat-9lat
18.20 Cheer Amethyst +10-14 lat kontynuacja + nabory
Treningi solo duo

Wtorek
16:30-17:15 Baby Academy gr I od 3-5 roku życia – dzieci uczeszczające do tej pory.

17:30-18:30 Baby Academy gr II – 3-5 roku życia – dzieci nowe od września NABÓR!

Treningi indywidualne

16-17 Cheerleaders Mini Ladies kontynuacja

17.10 Crystalls junior
18.20 Brilliant turniejowe