25.08.2020

Informacje o naborze wrzesień 2020

< Kliknij, aby powiększyć

KRAKÓW – TRENING PRÓBNY GODZ. 17:30 PONIEDZIAŁEK 21 września w lokalizacji SP56 ul. Fredry 65 (w przypadku zróżnicowej i dużej liczby chętnych utworzymy też po treningu próbnym starszą grupę w pon 18:30). Drugi trening gimnastyczno-akrobatyczny planowany będzie w środy 17:30-18:30.

*Dodatkowe informacje pod nr tel 509699252 pon do pt 10-15 w razie braku możliwości odebrania, oddzwonimy) konieczne jest zapisanie dziecka przez sms 509699252 oraz posiadanie wydrukowanej karty COVID (dostępna na www.ladyacademy.szkola.pro zakładka Powrót na treningi COVID-19) – koniecznie proszę zapoznać się z wymogami bezpieczeństwa – z racji na panującą sytuację do środka wpuszczamy jednynie uczestników zajęć, poczekalnia wyłączona jest z użytku. Dziecko powinno mieć podpisaną wodę i być w pełni zdrowe. Po pierwszych zajęciach prosimy nowe dzieci o informację zwrotną czy dziecko będzie chodzić na zajęcia (chodzi o ilość osób w grupach i nie blokowanie miejsc dla osób na listach rezerwowych) – informacje o opłatach będą przekazywane dzieciom na karteczkach, więc po pierwszych zajęciach nie jest wymagana żadna opłata (otrzymają Państwo informację na karteczkach o terminie opłaty miesięcznej

Planowany koszt 120 zł / miesiąc treningi 2 razy w tygodniu

Zapraszamy!

23.08.2020

NABORY WRZESIEŃ 2020!

Już we wrześniu rozpoczynamy nabory na nowy sezon. Informacje o pierwszych zajęciach i grafikach we wrześniu - wracamy do Was z Mistrzostw Europy :)

16.03.2020

Sukcesy

Kolejny sukces Natalii Goc - który zwyciężyła w swojej kategorii solowej podczas Międzynardowego Festiwalu Tańca 2020 w Makowie Podhalańskim. Również jej duet z Magdą Gustof wywalczył złoto. Aby wiedzieć co dzieje się na bieżąco polub i obserwuj Lady Fitness Kraków.

13.09.2019

Informacja o treningach

Zgodnie z ustaleniami z zajęć próbnych od wtorku 17 września treningi odbywać się będą następująco w Krakowie SP 56:

22.06.2019

Międzynardowy Festiwal Talentów

I miejsce duet Magda Gustof i Natalia Goc

V-ce Mistrzynie Polski

W Krzywiniu 2 czerwca duet Natalia Goc i Magdalena Gustof wywalczyły tytuł V-ce Mistrzyń Polski

07.05.2019

Sypią się medale

Podczas ogólnopolskiego turnieju tańca w Nowym Sączu Karolina Frankowska zgarnęła brazowy medal w kategorii solo show. Teraz przyszedł czas na naszą miniformację - Onyx z Krakowa. Dziewczęta zdobyły pierwsze miejsce podczas regionalnych Mistrzostw Polski, a Natalia Goc wraz z partnerką Magdą Gustof zdobyła złoty medal w kategorii duetów juniorek! Serdecznie gratulujemy.

02.12.2018

Sukces Karoliny

Karolina Frankowska zdobywa złoty medal podczas Mikołajkowego Turnieju Tańca w Makowie Podhalańskim  - życzymy dalszych sukcesów.

27.08.2018

Cheerleading sportowy w Krakowie! Już jest!

Kochani, miło nam poinformować że kolejne młode talenty będą szkolić się pod naszym okiem także w Krakowie. Wśród naszych instruktorów znajdą się medaliści Mistrzostw Polski a nawet Świata! Polubiajcie i udostępniajcie nasz profil na fb: Lady Fitness Kraków.