Zgodnie z ustaleniami z zajęć próbnych od wtorku 17 września treningi odbywać się będą następująco w Krakowie SP 56:

wtorki godz. 17- 18 grupa starsza taniec i gimnastyka cheer.

Zajęcia próbne

Serdecznie zapraszamy na pierwsze zajęcia próbne w Lady Fitness Kraków wtorek 10 września godz 18 do 19.

09.08.2019

NABORY WRZESIEŃ 2019!

Już we wrześniu rozpoczynamy nabory na nowy sezon. Informacje o pierwszych zajęciach i grafikach we wrześniu - wracamy do Was z Mistrzostw Europy :)

22.06.2019

Międzynardowy Festiwal Talentów

I miejsce duet Magda Gustof i Natalia Goc

14.06.2019

V-ce Mistrzynie Polski

W Krzywiniu 2 czerwca duet Natalia Goc i Magdalena Gustof wywalczyły tytuł V-ce Mistrzyń Polski

07.05.2019

Sypią się medale

Podczas ogólnopolskiego turnieju tańca w Nowym Sączu Karolina Frankowska zgarnęła brazowy medal w kategorii solo show. Teraz przyszedł czas na naszą miniformację - Onyx z Krakowa. Dziewczęta zdobyły pierwsze miejsce podczas regionalnych Mistrzostw Polski, a Natalia Goc wraz z partnerką Magdą Gustof zdobyła złoty medal w kategorii duetów juniorek! Serdecznie gratulujemy.

02.12.2018

Sukces Karoliny

Karolina Frankowska zdobywa złoty medal podczas Mikołajkowego Turnieju Tańca w Makowie Podhalańskim  - życzymy dalszych sukcesów.

27.08.2018

Cheerleading sportowy w Krakowie! Już jest!

Kochani, miło nam poinformować że kolejne młode talenty będą szkolić się pod naszym okiem także w Krakowie. Wśród naszych instruktorów znajdą się medaliści Mistrzostw Polski a nawet Świata! Polubiajcie i udostępniajcie nasz profil na fb: Lady Fitness Kraków.